אודות קבוצת משה גלאם

מיחזור מתכות ואלקטרוניקה
קבוצת משה גלאם, אחת מקבוצות מיחזור המתכות הראשונות בישראל. הקבוצה, שהחלה לפעול בשנת 1990, מתמחה במיחזור נחושת, אלומיניום, טיטאניום, ניקל מתכות אצילות ומתכות אל ברזליות נוספות. במיתקן המיון של הקבוצה, תוכלו למצוא את כל הציוד הדרוש לצורך מיחזור מתכות, המופעל על ידי אנשי מקצוע מנוסים מהשורה הראשונה.

התהליך

פסולת המתכת מגיעה אל מיתקן המיון ממקורות שונים, עוברת קליטה ומיון על פי סוגי המתכות ומועברת הלאה אל מפעלי מיחזור מתכות בארץ ובעולם. בנוסף לפירוק ופינוי של מפעלים, חברות ומלאים, פירוק של פרויקטים מיוחדים, ורכישת ציוד אלקטרוני, ציוד מעבדה ותכולת מפעלים וחברות היי-טק לצורך מיחזור, הקבוצה עוסקת בגריסת של מדיה מגנטית וציוד רגיש.

יכולת הקבוצה

היכולות המתקדמת של הקבוצה מאפשרות לה להציע שירותי גריסה והשמדה של מדיה מגנטית וציוד רגיש, בין השאר באמצעות מגרסות ניידות המגיעות אל חצר הלקוח. על לקוחות הקבוצה בתחום זה נמנים משרד הביטחון וחברות מובילות רבות נוספות.

קבוצת משה גלאם, בראשות הדירקטורים שמעון גלאם ומשה צ’יקו סלהוב, היא מובילה בתחום מיחזור המתכות. כאשר אתם מחפשים את הבחירה הטובה ביותר בתחום, אנו הכתובת לכם. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולהתרשם מהמקצועיות והניסיון שלנו.

©All rights reserved to Benedict Restaurant
Designed by Wicked