מיחזור מתכות

מיחזור אלומיניום

מיחזור נחושת

פינוי מתכות

פסולת מתכות

מיחזור אלומיניום

התכונות הייחודיות של האלומיניום הופכות אותו למתכת השנייה בהיקף השימוש שלה בעולם, אחרי הברזל. אלומיניום משמש לייצור מראות, חלקי מכוניות, טילים ומטוסים וחומר בנייה. בנוסף מיוצרים ממנו גם כלי מטבח, פחיות שתייה, קווי תמסורת חשמליים, גופי קירור ועוד. הוא פשוט נמצא בכל מקום. תהליך ההפקה של המתכת הנפוצה הזו, שמיוצרת באופן מסחרי מתחילת המאה העשרים, דורש כמויות עצומות של אנרגיה, ועל מנת לזקק טון אחד של אלומיניום, יש צורך בכמות אנרגיה השווה לצריכת החשמל של עיר גדולה. לעומת זאת, מיחזור אלומיניום דורש רק חמישה אחוזים מכמות האנרגיה המדוברת. לכן הוא הפך להיות  חשוב כל כך. מיחזור אלומיניום הוא תהליך מקצועי ומורכב והדרך היעילה ביותר להתחיל בו היא בעזרת מומחי המיחזור של קבוצת משה גלאם.

קבצת משה גלאם. מומחים למיחזור אלומיניום

קבוצת משנה גלאם, מתמחה המזה שנים רבות במיחזור של פסולת מתכות ופסולת אלקטרונית. אנשי הצוות המנוסים והמקצועיים של החברה, עוסקים שנים רבות במיחזור אלומיניום ממקורות שונים: מריהוט משרדי ומסגרות לחלונות ועד לגריסה של מטוסים וטיפול בפרויקטים מורכבים במיוחד.באמצעות הציוד המתקדם העומד לרשותם, מומחי המיחזור של הקבוצה, מפנים ומפרקים: מפעלים, חברות, מחסנים, מעבדות ועוד. הם מובילים את החלקים השנים אל מתקן הטיפול, שבו עוברת פסולת המתכות והפסולת האלקטרונית תהליכים של הפרדה ומיון, אשר בסופם מופרדת המתכות השונות ומובלות למפעלים בכל העולם על מנת להפוך לחומרי גלם עבור תעשיות ומוצרים שונים.

מיחזור אלומיניום ומתכות נוספות

בנוסף לאלומיניום, קבוצת משה גלאם מתמחה במתכות אל ברזליות נוספות ביניהן: נחושת, נירוסטה, טיטניום, ניקל מתכות אצילות ועוד. בנוסף עוסקת הקבוצה גם במיחזור והשמדה של מדיה מגנטית באמצעות מגרסות ייחודיות שתוכננו במיוחד עבור משרד הביטחון.

כתובת

שעות פתיחה

©All rights reserved to Benedict Restaurant
Designed by Wicked