מיחזור מתכות

מיחזור אלומיניום

מיחזור נחושת

פינוי מתכות

פסולת מתכות

מיחזור נחושת

הנחושת היא אחת המתכות הנפוצות ביותר שנמצאות בשימוש יום יומי במגוון תעשיות. כבלים חשמליים, מנועים, שנאים, מעגלים מודפסים, אלקטרומגנטים, ומערכות קירור, הם רק חלק מהמכלולים המיוצרים מנחושת, לכן היא זוכה לביקוש רב ברחבי העולם. נחושת מופקת ממרבצים גיאולוגיים שבם היא מעורבת בחומרים אחרים, תהליך ההפקה המורכב של הנחושת הוא צרכן גדול מאוד של אנרגיה, וזוהי רק אחת הסיבות לכך שהעולם עובר למיחזור נחושת. מחיר הנחושת הממוחזרת יותר, בין השאר הודות לזמינות הרבה של מוצרי נחושת שיצאו משימוש, במפעלים, מעבדות, מערכות חשמל ותקשורת, כלי רכב מסוגים שונים ועוד.

מיחזור נחושת: מחיר טוב וסביבה נקייה

היות והנחושת מהווה בחלק גדול מהמקרים, חלק ממכלולים מורכבים, מיחזור נחושת הוא תחום הדורש מיומנות וניסיון. קבוצת משה גלאם העוסקת במיחזור נחושת החל משנות התשעים של האלף הקודם, נחשבת לאחת מקבוצות המיחזור המובילות ומקצועיות בישראל. במתקן הטיפול של הקבוצה, המתמחה בעיקר במתכות אל ברזליות, ביניהן אלומיניום, טיטניום, ניקל, מתכות אצילות וכמובן גם נחושת, ניתן לטפל במגוון רחב של פריטי ציוד סחורות ומתכות. פסולת המתכת המגיעה אל המתקן, לאחר שפורקה באתר הלקוח, עוברת קליטה ומיון, מפורקת באמצעות מגוון סוגי מתקדם והנחושת הנקייה המתקבלת בסופו של התהליך, משונעת אל מפעלי מתכת בארץ ובעולם שהופכים אותו לחומר גלם המשמש לייצור של מוצרים חדשים.

 מיחזור נחושת: סומכים על המומחים

כאשר מדובר במיחזור נחושת, מחיר המיחזור הוא רק חלק מהתמונה. אין ספק שיש לו תפקיד מכריע בתהליך קבלת ההחלטות אולם בנוסף למחיר יש לקחת בחשבון את האמינות והמקצוענות של החברה הממחזרת. קבוצת משה גלאם שברשימת הלקוחות שלה תוכלו למצוא את משרד הביטחון, חברת החשמל ECI מקורות ועוד, היא ללא ספק אחת החברות שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם מעוניינים במיחזור נחושת. מחיר הוגן הוא חלק מהעסקה.

כתובת

שעות פתיחה

©All rights reserved to Benedict Restaurant
Designed by Wicked