מיחזור מתכות

מיחזור אלומיניום

מיחזור נחושת

פינוי מתכות

פסולת מתכות

פסולת מתכות

אחת ההשפעות המשמעותיות ביותר של העולם המודרני על הטבע והסביבה הוא הצטברות של פסולת מתכות. בשונה מפסולת אורגנית, פסולת מתכות אינה מתפרקת בכוחות עצמה והדרך היחידה להיפטר ממנה היא באמצעות מיחזור. פסולת מתכות מצטברת בכמויות גדולות במפעלים, חברות, מעבדות ומחסנים שנסגרו, הפסיקו לפעול או שדרגו את הציוד שברשותם. גם מטוסים, כלי שיט ושנאים ענקיים, הופכים לפסולת מתכות עם יציאתם משימוש. הצטברות פסולת מתכות מהווה לא פעם בעיה לוגיסטית מורכבת עבור חברות וארגונים שאינם מתמחים בתחום זה ומעוניינים למצוא שימוש לציוד או למלאי שהפכו מיותרים. למרבה המזל קיימות דרכים רבות בהן ניתן להפוך פסולת מתכות למשאב בעל ערך.

קבוצת משה גלאם, המומחים למיחזור פסולת מתכות

קבוצת משה גלאם היא אחת הקבוצות הוותיקות והמנוסות בישראל העוסקות במיחזור מתכות, פינוי פסולת מתכת, וטיפול בפרויקטים מיוחדים. החברה המשפחתית, שהחלה לפעול בשנת 1990, קולטת מגוון סוגים של פסולת מתכות וסחורות, במתקן קליטה ייעודי, המצויד במנופים, משאיות, באגרים, מכונות חיתוך, ציוד הרמה, מגרסות מתקדמות ועוד. פסולת מתכות המגיעה למפעל ממקורות שונים, עוברת תהליכי מיון ופירוק, על ידי צוות עובדים מקצועי ומנוסה ולאחר מכן, משונעת על פי דרישה אל מפעלי מתכת ברחבי העולם, המתיכים אותה ויוצקים אותה לצורך ייצור של מוצרים נוספים.

לא רק פסולת מתכות

בנוסף ליכולות המתקדמות של קבוצת משה גלאם במיחזור ל פסולת מתכות, החברה מתמחה במיחזור פסולת אלקטרונית ובגריסה והשמדה של מדיה מגנטית וציוד רגיש מסוגים שונים. מגרסות הענק של החברה משונעות אל אתרי הלקוחות, גורסות את החומרים הדורשים גריסה עד הפירור האחרון ומעבירות גם אותם למיחזור. ארגונים מובילים רבים בישראל כבר בחרו בקבוצת משה גלאם לטפל בפסולת מתכות ופסולת אלקטרונית ואתם מוזמנים להצטרף אליהם עוד היום.

כתובת

שעות פתיחה

©All rights reserved to Benedict Restaurant
Designed by Wicked