תהליך העבודה

במהלך שנות פעילותה הארוכות של קבוצת משה גלאם, בתחום מיחזור מתכות ומיחזור פסולת אלקטרונית, פיתחה החברה תהליכי עבודה יעילים ומתקדמים, המאפשרים לה לבצע מגוון פעולות פינוי, פירוק, מיון פסולת מתכות מיחזור בדרגות מורכבות שונות, ביעילות ומהירות. תהליכי עבודה אלה,מאפשרים למקצועני המיחזור של החברה להתמודד עם משימות מורכבות, תוך הקפדה חסרת תקדים על עמידה בלוחות זמנים, בטיחות ושמירה על ערכי הסביבה.

פסולת מתכות ופסולת אלקטרונית, המגיעה ממקורות שונים ומגוונים: מובלת  אל מתקן הטיפול של קבוצת משה גלאם. עם הגיעה למתקן המיון, עוברת פסולת המתכת או הפסולת האלקטרונית, מיון קפדני על פי סוגי המתכות אותם היא מכילה. הפסולת הממוינת מפורקת באמצעות ציוד ייעודי והמתכות המופרדות, נשלחות למפעלי מתכת, המתיכים אותן לצורך שימוש חוזר.

בשנים האחרונות, בעיקר בשנות ה-2000, גברה הסכמה בקרב הציבור הרחב ששמירה על איכות הסביבה היא נושא חשוב. בעבר כולם ראו בסביבת הסביבה קיצונית מדי ורק משהו שמאוד אכפת לו. חלה עלייה דרמטית במודעות הסביבתית. זה נובע בין השאר בגלל התנועה העולמית לחיים ידידותיים לסביבה וגם כדי לתמוך ביוזמות חינוכיות מקומיות. דרך נוספת לשמירה על איכות הסביבה היא להשתמש באנרגיה סולארית בעזרת התקנת פאנלים סולאריים ושימוש בחשמל הנוצר ללא זיהום סביבתי, עליו אנו בתור תושבי כדור הארץ משלמים מחיר כבד.

הציוד המתקדם, שחלקו פותח במיוחד על ידי הקבוצה, צוות המיחזור המקצועי והמנוסה, והמקצוענות חסרת הפשרות, לצד הידע הרב והניסיון העשיר של קבוצת משה גלאם, מאפשרים ללקוחות הקבוצה, ליהנות משירותי מיחזור מתכות ברמה גבוהה במיוחד, גם כאשר מדובר בפרויקטים מורכבים במיוחד.

©All rights reserved to Benedict Restaurant
Designed by Wicked